Lithuania Blog

Elektrinis grindų šildymas padeda namų turėtojams efektyviai naudoti energiją - April 8, 2014 by Antonio

Elektrinis grindu sildymas

Daugybė namų turėtojų ieško būdų kaip padidinti jų namų energetinį efektyvumą. Naudojant grindų šildymą pasiekiamas vienodas šilumos pasiskirstymas, o didelio ploto šilumos šaltinio temperatūra turi būti vos keliais laipsniais aukštesnė už kambario temperatūrą. Elektrinis grindų šildymas yra idealus pasirinkimas žmonėms norintiems pasiekti didesnį energijos efektyvumą, bei sumažinti išlaidas šildymui.

Vienas iš grindinio šildymo privalumų yra greitas ir vienodas šilumos pasiskirstymas, nes ši sistema reikiamą temperatūrą pasiekia greičiau už įprastines sistemas. Paveikslėlyje žemiau pateikiamas grindinio ir radiatorinio šildymo palyginimas.Vienoda temperatūra reiškia kad nesiformuoja skersvėjai, o taip pat išvengiama vienų vietų perkaitimo norint kompensuoti šaltas vietas.

Pateikiamas grindinio ir radiatorinio sildymo palyginimas

Programuojamo termostato naudojimas grindiniam šildymui reguliuoti, leidžia pasiekti maksimalų sistemos energijos efektyvumą. Energijos galima sutaupyti nustatant termostatą reikiamai temperatūrai tik tada kai esate namuose ir išjungiant jį nakčiai.Warmup 3ie termostatas padeda jo vartotojams stebėti ir matuoti jų suvartojamą energiją, ir efektyviausią šildymo laiką.

Stebėdami energijos suvartojimą taip pat galite stebėti ir tikslias išlaidas grindiniam šildymui.Termostato pateikiami duomenys padės optimizuoti šildymo nustatymus, remiantis duomenimis kiek energijos reikia tam tikrai temperatūrai pasiekti.Yra paprasta nustatyti sistemos veikimo laiką norimai kambario temperatūrai pasiekti, taip pasiekiant didesnį sistemos energetinį efektyvumą.

Norėdami sužinoti daugiau ir padiskutuoti apie grindinį šildymą, susisiekite su mumis lt@warmup.com

Jūsų namų vertės pakėlimas su grindiniu šildymu - April 1, 2014 by simonsjj

Yra daugybė būdų pakelti jūsų namo vertę nuo smulkaus remonto iki visiško pertvarkymo. Investavimas į tai ko žmonės negali matyti bet gali pajausti kaip pavyzdžiui grindinis šildymas, daro jūsų namą kur kas patrauklesnį potencialaus pirkėjo akyse. Elektrinis grindų šildymas yra modernus, energetiškai efektyvus šildymo sprendimas, kai kambariai atnaujinami atlaisvinant gyvenamą plotą pašalinus nebereikalingus radiatorius.

Elektrinis Grindų Šildymas

Grindų šildymo montavimas yra paprastas ir gali būti atliekamas su kitais renovavimo darbais. Naujos plytelės vonioje ir taip pakels jūsų namo vertę, bei kartu atsiras ir puiki galimybė po plytelėmis sumontuoti elektrinį grindų šildymą. Galimybė pašildyti vonios grindis tada kai reikia, pridės papildomos vertės dėl vonios kambario komforto padidinimo. Galima mėgautis vienoda temperatūra ir pagerėjusiu energijos efektyvumu. Dar viena priežastis kodėl grindų šildymas pakels namo vertę, ir kad sumažės šildymo kaštai. Padidėjęs energijos efektyvumas reiškia sumažėjusias šildymo kainas, o tai yra svarbi savybė renkantis namą.

Kylantis grindų lygis kelia žmonėms susirūpinimą, tačiau  rinka siūlo daugybę produktų šiai problemai išspręsti. Tokios sistemos kaip Warmup palaido kabelio sistema šiam tikslui tinka kuo puikiausiai, nes ypatingai plonas šildymo kabelis visiškai nepakelia grindų lygio. Šią sistemą taip pat yra paprasta sumontuoti, nes ji eina su vieninteliu pajungimo kabeliu kad būtų palengvintas montavimo procesas.

Sistema gali būti sumontuota ir paties vartotojo, tačiau  elektrinės dalies pajungimą ir termostato sumontavimą turi atlikti kvalifikuotas elektrikas.

Šildymo sistemą kontroliuojant Warmup 3ie termostatu , kuris taip pat padeda stebėti energijos suvartojimą, leidžia išsiaiškinti koks energijos ir šilumos lygis suteikia komfortiškiausią šildymą. Ši informacija padės vartotojui suprasti kada reikia naudoti energiją reikalingą norimai kambario temperatūrai pasiekti.

Padidintas energijos efektyvumas ir komfortas – tai savybės patrauklios pirkėjui.

Buvo paskaičiuota jog užtenka vienerių metų, kad naudojantis grindų šildymo sistema šildymui būtų sutaupyta ženkli suma. Žinoma, ji dar priklauso nuo kitų aplinkybių, tokių kaip apšiltinimas ir kambario aukštis. Pigiai išlaikomas grindų šildymas pridės vertės jūsų namui.

Norėdami sužinoti daugiau apie grindų šildymą ir kaip padidinti jūsų nuosavybės vertę, prašome kreiptis į lt@warmup.com

© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT
0