Elektrinis grindu sildymas

Daugybė namų turėtojų ieško būdų kaip padidinti jų namų energetinį efektyvumą. Naudojant grindų šildymą pasiekiamas vienodas šilumos pasiskirstymas, o didelio ploto šilumos šaltinio temperatūra turi būti vos keliais laipsniais aukštesnė už kambario temperatūrą. Elektrinis grindų šildymas yra idealus pasirinkimas žmonėms norintiems pasiekti didesnį energijos efektyvumą, bei sumažinti išlaidas šildymui.

Vienas iš grindinio šildymo privalumų yra greitas ir vienodas šilumos pasiskirstymas, nes ši sistema reikiamą temperatūrą pasiekia greičiau už įprastines sistemas. Paveikslėlyje žemiau pateikiamas grindinio ir radiatorinio šildymo palyginimas.Vienoda temperatūra reiškia kad nesiformuoja skersvėjai, o taip pat išvengiama vienų vietų perkaitimo norint kompensuoti šaltas vietas.

Pateikiamas grindinio ir radiatorinio sildymo palyginimas

Programuojamo termostato naudojimas grindiniam šildymui reguliuoti, leidžia pasiekti maksimalų sistemos energijos efektyvumą. Energijos galima sutaupyti nustatant termostatą reikiamai temperatūrai tik tada kai esate namuose ir išjungiant jį nakčiai.Warmup 3ie termostatas padeda jo vartotojams stebėti ir matuoti jų suvartojamą energiją, ir efektyviausią šildymo laiką.

Stebėdami energijos suvartojimą taip pat galite stebėti ir tikslias išlaidas grindiniam šildymui.Termostato pateikiami duomenys padės optimizuoti šildymo nustatymus, remiantis duomenimis kiek energijos reikia tam tikrai temperatūrai pasiekti.Yra paprasta nustatyti sistemos veikimo laiką norimai kambario temperatūrai pasiekti, taip pasiekiant didesnį sistemos energetinį efektyvumą.

Norėdami sužinoti daugiau ir padiskutuoti apie grindinį šildymą, susisiekite su mumis lt@warmup.com

April 8, 2014 at 12:52 pm by Antonio
Category: Energetikos efektyvumas
Tags: ,