Apie mus

Warmup PLC yra JK pirmaujantis ir daugiausiai produkcijos parduodantis elektrinio grindų šildymo gamintojas, sparčiausiai užvaldantis pasaulinę rinką. Įkurtas 1994m. Warmup nuo pat pradžios įvykdė virš 1 milijono instaliacijų 40 šalių pasauliniu mastu, vis dažniau įterpiant naujas šalis.
Warmup pagrindinis veiklos tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas produkto suprojektavimas, gamyba ir pardavimas suteiktų mūsų klientams ir pirkėjams puikų ilgalaikį pasitenkinimą produktu už konkurencingą kainą.
Kaip dalis mūsų įsipareigojimo gaminių saugos, paprastumo ir ilgalaikės veiklos rezultatu, WarmUp daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tai leidžia mums nuolat pasiūlyti geriausius produktus, paremtus rinkoje pirmaujančių garantijų. WarmUp gaminiai praeina griežtus saugos reikalavimus ir atitinka Didžiosios Britanijos, Europos ir tarptautinius standartus.
WarmUp žinomas užsienyje nuo 2001 metų, mes ir toliau investuojame į pradėtą veiklą kitose šalyse per 4 žemynus, užtikrindami, kad produktų standartai visiems regionams ir šalims būtų atitinkantys ir pritaikyti.
© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT 12
12