Elektrinis Grindų Šildymas

Mes garantuojame suteikti Jums profesionalias paslaugas bei objektyvų patarimą. Užpildykite pateiktą formą arba prisekite savo turimus reikalavimus. Atsakymą į užklausą gausite per 24-48 valandas!
Koks bebūtų jūsų projektas, Warmup gali pasiūlyti jums geriausią sprendimą, padedant mūsų plačiam produktų pasirinkimui, skirtam naujoms statyboms ir renovacijoms.
Plytelių ir granito plokščių grindims skirta itin plona šildymo kabelių sistema. Lengvai pritaikomas idealus pasirinkimas greitam ir paprastam montavimui mažose ir netaisyklingos formos patalpose.
Plytelių ir akmeninėms grindims – ideali grindų šildymo sistema, greitas ir paprastas instaliavimas dideliuose ir vidutinio dydžio kambariuose.
Plytelių ir akmenų grindys – ideali grindų šildymo sistema, greitas ir paprastas montavimas dideliuose ir įprastų formų kambariuose.
Ideali sistema tinkanti montuoti po laminatu, medinėmis ir kitomis plaukiojančiomis grindimis. Ši elektrinė grindų sistema taip pat gali veikti ir po kilimine, plastikine ir kitomis elastingomis grindimis kai yra montuojamos su Warmup izoliacinėmis medžiagomis.
Tinkama įvairiems grindų paviršiams – Warmup įbetonuojama grindų šildymo sistema idealiai tinka bet kokio tipo betonuojamoms grindims. Ideali naujai statybai.
Naudojant šiluminę izoliaciją su grindų šildymo sistemomis galima ženkliai sumažinti išlaidas.
© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT 2
2