Elektrinis šildymas, lyginant su vandeniniu šildymu

Iš esmės elektrinė ar vandeniu šildoma grindų šildymo sistema užtikrina tokį patį idealų šildymo komfortą. Vis dėlto yra 3 požymiai, teikiantys privalumą elektriniam grindų šildymui.
Žemas grindų pakilimo aukštis puikiai tinka renovacijai
Elektrinis grindų šildymas geriau tinka renovacijai. Naudojant elektrinį grindų šildymą jums nereikia gilinti esamų grindų, kad atsirastų vietos vandens vamzdžiams nuo 100 iki 120 mm gylio.
Tieisog pritvirtinkite lipnų Warmup kilimėlį prie esamų grindų, perbraukite per kilimėlį, kad klijai gerai priliptų, ir montuokite savo naujas plyteles – štai jūsų naujos grindys jau paruoštos, grindų aukštis padidėjo tiktai 8 - 10 mm, įskaitant Warmup kilimėlį ir plyteles!
Greita reakcija reiškia gerą šildymo ekonomiją
Elektrinis grindų šildymas - geresnis sprendimas, jeigu jūs norite, kad šildymas būtų nuolat įjungtas. Kadangi elektrinio grindų šildymo kabeliai ar kilimėliai yra tiesiai po grindų danga, grindys reaguoja greitai ir iš karto – tuo tarpu vandeniu šildomos grindys padengtos nuo 100 iki 120 mm betono sluoksniu, dėl to reagavimo laikas pailgėja kaeletu valandų.
Todėl elektrinis grindų šildymas labai puikiai tinka naudojant pažangias temperatūros reguliavimo technologijas pagal pasirinktą laiką, tuomet jūs galite šildyti patalpas, kai esate namuose, taip jūs ženkliai sutaupote ir saugote aplinką.
Tiesiog paprasčiau
Elektrinis grindų šildymas yra žymiai paprastesnis: lengviau planuoti, pigiau instaliuoti ir pigiau kainuoja. Be to, nemažai instaliavimo darbų jūs galite atlikti patys.
© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT 285
285