Informacija apie grindų šildymą

  • Warmup elektrinę grindų šildymo sistemą sudaro šildymo kabeliai arba šildymo kabelių kilimėliai, temperatūros valdymo termostatai ir montavimo juostos. Warmup elektrinė grindų šildymo sistema užtikrina efektyvų šildymą jūsų bute, biure, parduotuvėje, sporto salėje ar bet kurioje kitoje patalpoje. Ši šildymo sistema gali būti naudojama kaip pagrindinis patalpų šildymas arba kaip papildomas grindų šildymas.
  • Elektrinės grindų šildymo sistemos temperatūrai valdyti skirti įvairių tipų termostatai tiekiami su oro ar(ir) grindų sensoriais bei naudojami tiek pagrindiniam patalpų šildymui, tiek papildomam grindų šildymui valdyti. Pagrindiniam patalpų šildymui naudojami termostatai su oro sensoriumi, o papildomam šildymui – su laidiniu sensoriumi, kuris instaliuojamas grindyse.
  • Programuojamas Warmup termostatas 3iE sumažins Jūsų rūpesčius, valdant šildymo sistemą. Norėdami užtikrinti maksimalų komfortą ir taupyti pinigus, Jūs patys galėsite programuoti patogiausią temperatūros režimą visai parai ar net atskiroms valandoms.
  • Warmup elektrinė grindų šildymo sistema gali būti įrengta bet kokio tipo grindyse: ar tai būtų naujos betoninės grindys, ar renovuojamos senos medinės.
Elektrinio grindų šildymo sistemos naudoja žemesnės temperatūros šilumą šildyti jūsų namo ar pastato grindis. Jos skleidžia spinduliuojančią šilumą po grindiniu paviršiumi, skleisdamos jums optimalų šiluminį komfortą.
Grindinio šildymo sistemos turi akivaizdžių privalumų lyginant su tradicinėmis centrinio šildymo sistemomis ir jau plačiai naudojamos tiek buitinės, tiek komercinės paskirties objektuose.
Svarbiausia yra tai, kad Warmup grindinis šildymas yra 10- 15 % taupesnis už įprastinį elektrinį šildymą.
© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT 1
1