Grindinio šildymo privalumai

Optimalus komfortas
Kasdieninė prabanga - ne vien tiktai jūsų kojų šiluma. Tai taip pat komforto temperatūra jūsų kambaryje, siekiant mažiausio galimo energijos suvartojimo. Jūs galite tai pasiekti instaliuodami elektrinį grindų šildymą. Bendra šiluma susidaranti apie jūsų kojas iš lėto kylą, sušildydamą jūsų kūną iki galvos ir jūs jaučiate komfortą. Kadangi patalpa pakankamai įšilo, galite sumažinti temperatūrą, tuo pačiu taupydami energiją.
Mažas alerginis poveikis
Mažiau dulkių pernešama konvekciniais oro srautais, grindinis šildymas neleidžia kauptis dulkėms grindų dangoje
Lengva įrengti ir tinka visų tipų grindims
Warmup grindų šildymas gali būti įrengtas po bet kokiomis grindimis. Jis neužims vietos jūsų gyvenamojoje erdvėje, suteikdamas laisvę išdėstyti baldus kaip pageidaujate. Namie ar biure, vonioje ar gyvenamajame kambaryje grindų šildymo sistema suteiks šiltas grindis ir malonią kambario temperatūrą. Įvairios mūsų sistemos gali būti įrengtos po bet kokiomis grindų dangomis, pavyzdžiui, plytelėmis, marmuru, medžiu, laminatu ar kilimu.
Saugumas ir kokybė
Sistema yra patvirtinta naudojimui namuose, butuose ir kitose patalpose. Saugumas užtikrinamas aukštos kokybės ir patikimos konstrukcijos kabeliais ir atitinkančiu statybos standartus montavimu. Warmup grindų šildymo sistema yra pagaminta laikantis tarptautinių IEC standartų, užtikrinančių, kad pirkėją gina patikimi standartai.
Abu šildymo būdai, tiek grindų tiek tipinis šildymas turi savų stipriųjų vietų, tačiau yra keletas esminių sričių, kur grindų šildymas pranoksta bet kokį kitą šildymo būdą.
Iš esmės elektrinė ar vandeniu šildoma grindų šildymo sistema užtikrina tokį patį idealų šildymo komfortą. Vis dėlto yra 3 požymiai, teikiantys privalumą elektriniam grindų šildymui.
© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT 71
71