Apsaugos tinklo garantija (SafetyNet garantija)

Jei jūsų įsigytas šildymo produktas pažeidžiamas vykstant montavimui ar iki grindų paklojimo, Warmup pakeis jį jums(maksim.1 šildytuvas) kitu tokiu pačiu šildytuvu nemokamai, jei buvo laikomasi nurodytų instrukcijų.
  1. Jūs įsigyjote Warmup šildymo sistemą ir laikėtės visų vartotojo vadove nurodytų montavimo instrukcijų. Jei nesilaikoma montavimo instrukcijų, produkto garantija negalioja.
  2. (i) Pataisyti šildytuvai turės tik 5 metų garantiją. Warmup nėra atsakinga už bet kokios grindų dangos remontą ar pakeitimą , norint pašalinti gedimą.
  3. Jei jūs suklysite ir perkirpsite ar kitaip pažeisite Warmup šildytuvą iki dedant jį po grindimis, sugražinkite pažeistą šildytuvą per 30 dienų su pirkimo čekiu.Warmup atsiųs jums detalių komplektą tiesiai i montavimo vietą ir tai jums nieko nekainuos. Limituotas 1 detalių komplektas vienam klientui ar montuotojui.
Atkreipkite dėmesį : Jei šildytuvas pažeidžiamas jau sumontavus grindis, jūs netenkate Apsaugos tinklo draudimo.Tokiu atveju patariame susisiekti su Warmup dėl techninės pagalbos.
Žinokite:
  1. Pataisyti šildytuvai turės tik 5 metų garantiją. Warmup nėra atsakinga už bet kokios grindų dangos remontą ar pakeitimą , norint pašalinti gedimą.
  2. Apsaugos tinklo garantija nepadengia kitokio tipo pažeidimų, netinkamo naudojimo, ar neteisingo montavimo naudojant netinkamus klijus ar neparuoštas grindis. Vienam klientui ar montuotojui nemokamai šildytuvas gali būti pakeistas tik vieną kartą.
© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT 84
84