Pagrindiniai elektrinio grindų šildymo ypatumai

  • Elektrinio grindų šildymo sistemos yra montuojamos tarp grindų pagrindo ir jūsų grindų. Veikianti sistema skleidžia pastovaus lygio žemą temperatūrą per jūsų grindų paviršių, kurios spinduliuoja šilumą į viršų. Tuo atveju kai šildymas montuojamas liejant betono sluoksnį, grindų šildymas montuojamas tiesiog išlyginamajame sluoksnyje.
Elektrinio grindų šildymo montavimo diagrama
Grindinio šildymo spinduliuojamos šilumos pėdsakas.
Pagrindinis grindinio šildymo principas- šilumos spinduliavimas aukštyn nuo grindų paviršiaus. Tai sukuria idealų šilumos pėdsaką, komfortiškai apšildo namą. Vienoda šiluma kyla lėtai, šildydama labiausiai reikiamas vietas ir palikdama aukštesnes kambario dalis su vienodai pasiskirsčiusia temperatūra. Skirtingai nuo kitu tradicinių šildymo metodų, nebūtina per daug įkaitinti viršutinės kambario dalies, kad apatinė kambario dalis pasiektų komfortišką temperatūrą, ko pasekoje taupoma energija.
Warmup grindinio šildymo sluoksniavimo vaizdinys
Paveikslėlyje žemiau pavaizduoti rezultatai testų, atliktų su Warmup elektrinio grindų šildymo sistemomis. Šie testai buvo atlikti mūsų užsakymu,specialiais testavimo įrengimais Vokietijoje. Čia matomas šilumos pėdsakas, sukuriamas Warmup šildymo sistemos, su vienodu šilumos paskirstymu. Paveikslėlyje taip pat matoma kaip greitai kambarys pasiekia vidutinišką temperatūrą.
© Elektrinis Grindų Šildymas | Elektrinis Grindų Šildymas LT 471
471