Grindų šildymo naudojimas skirtinguose kambariuose

Grindų šildymą galima naudoti bet kuriame kambaryje. Pagrindinį skirtumą grindų šildymo naudojimui viename ar kitame kambaryje apsprendžia reikalingo komforto lygis ir valdymas.

Elektrinis Grindų Šildymas Gyvenamasis kambarys

Gyvenamasis kambarys

Gyvenamieji ir saloniniai kambariai yra puikios vietos šeimos ar draugų sambūriams, o grindų šildymas suteikia jaukią ir netvankią aplinką atsipalaidavimui. Dėl sulėtintos dulkių cirkuliacijos vidaus oro kokybė būna geresnė, o tai yra pasiekima dėka šilumos sklidimo per spinduliavimą. Nereikia gremėzdiškų radiatorių, todėl galima džiaugtis didesne gyvenamąja erdve.

Daugumoje atvejų gyvenamieji kambariai būna pagrindiniame namo lygyje ir juose vyksta daugiausia veiklos. Štai kodėl yra svarbu, kad toks kambarys būtų šiltas, patogus ir jaukus.

Elektrinis Grindų Šildymas Virtuvė

Virtuvė

Virtuvė yra kaip kryžkelė, kurioje susikerta gyvenimo namuose keliai. Joje reikia ne vien tik sugebėti atsilaikyti prieš paties gyvenimo sukeliamus sunkumus ir betvarkes. Todėl reikia šiek tiek minties ir įkvėpimo, norint ją padaryti ne tik praktiškai patogia, bet ir jaukia. Mes į virtuves atsižvelgėme su tokia pagrindine idėja – kad jos suformuoja namų židinio centrą.

Dėl maisto ruošimo ir krosnelių naudojimo atsirandanti šiluma sušildo orą, todėl neturint teisingos šildymo sistemos aplinka darosi tvanki, nejauki. Elektrinis grindų šildymas yra populiarus namų savininkų pasirinkimas, kai būna ieškoma komforto ir energijos naudojimo efektyvumo pagerinimo jų virtuvėse.

Elektrinis Grindų Šildymas Miegamasis kambarys

Miegamasis kambarys

Miegamieji kambariai turi būti šilti ir jaukūs. Dėl tolygaus šilumos pasiskirstymo ir komfortiškos kambario temperatūos grindų šildymas ir puikus pasirinkimas miegamajam kambariui, kuriame tokiu būdu būna sukuriama ideali aplinka poilsiui ir atsigavimui po ilgos dienos.

Galima mėgautis didesne erdve ir laisviau pasirinkti kambario dekoracijas, kadangi jų planavimui kambaryje netrukdo radiatoriai ir šilumos ventiliatoriai.

Elektrinis Grindų Šildymas Vonios kambarys

Vonios kambarys

Vonios kambarys gali tapti klaidinančia pasirinkimą vieta, kadangi jis nelaikomas “kambariu” ir nėra toks svarbus kaip kitos namo dalys, kurias esate išpuoselėję. Iš pat pradžių vonios kambariui buvo numatyta tik grynai funkcinė paskirtis, bet dabar jis jau yra svarbi pailsėjimo ir atsipalaidavimo vieta.

Įrengus grindų šildymą prisideda prabanga, šaltais rytais nedvelkia šalčiu nuo grindų plytelių. Šita vieta yra asmeninė šventovė, kurioje užduodamas nusiteikimas tiek dienos pradžiai, tiek ir jos pabaigai. Įrengtas grindų šildymas taip pat yra plačiai žinomas kaip svarbus veiksnys pardavimo atveju, nes jis pakelia namo vertę.