Sniego tirpdymas nuo žemės

Žiemą sniegas ir ledas gresia mūsų saugumui ir sukelia rimtų problemų, nes nelaimingi atsitikimai gali įvykti dėl žmonių ar transporto priemonių paslydimo. Išvenkite sniego nukasinėjimų! Negaiškite laiko jūsų grindinių valymui tuo metu, kai reikia vykti į darbą arba galima tiesiog užsiimti malonesniais reikalais.

Sniegas žiemą gali sukelti daug rūpesčių, ypač kai turite barstyti druska kelią, kiemą ir laiptus, kuriais nuolat lipate. Pasitelkus į pagalbą Warmup sniego valymo produktus, galite ramiai atsipūsti ir pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais likus namuose.

Siūlome rinktis sniego tirpinimo kabelius, kurie šildo kelią, betoną ar grindinį aplink jūsų namus ir užkerta kelią ledo, bei sniego pusnių susidarymui.

Yra dvi skirtingos sistemos, viena – betonui ir grindiniui, kita – asfaltui.

kelias
terasa

Sniego tirpdymo privalumai

Patobulintas saugumas – Warmup sniego tirpinimo sistema padidina jūsų saugumą viso žiemos sezono metu.

Paprastas dizainas ir mažesnės sąnaudos – alternatyvios sistemos yra sudėtingo dizaino, reikalaujančios papildomos įrangos bei vietos.

Kelio dangos naudojimo trukmės prailginimas – įrengta Warmup sniego tirpinimo sistema gali prailginti jūsų kelio dangos gyvavimo laikotarpį. Apsaugokite savo kelio dangą ir aplinką pašalindami naudojamus sniego tirpinimo chemikalus ir druskas

Geriausios sistemos sniegui nutirpdyti nuo važiavimo, vaikščiojimo kelių, terasų ir laiptų

Mes siūlome sniego tirpdymo kabelių pasirinkimą apšildyti važiavimo keliams, betonui ar grindiniui aplink jūsų namus, kad nesusidarytų pavojingos ledo ir sniego dangos.

Yra galimi du sistemos variantai – vienas betonui ir grindiniui, kitas asfaltui.

kelias