Stogo, Latakai ir Lietvamzdžiai

Apledėjimas gali smarkiai apgadinti stogus ir latakus. Ledo užtvankos ir varvekliai susidaro, kai ant stogo susikaupęs sniegas tirpsta ir vakarais vėl užšąla ant karnyzų ir žemumose. Kadangi tas ciklas kartojasi, ledo užtvankos ima augti, atitirpusiam vandeniui yra trukdoma saugiai nutekėti nuo stogo. Tada ima formuotis varvekliai, gadindami konstrukcijas ir keldami pavojų saugai.

Warmup siūlo stogų ir latakų apledėjimo šalinimo sistemą, kuri saugo latakus ir neleidžia susidaryti ledo užtvankoms ir varvekliams ant gyvenamųjų namų, bendrabučių, vilų ir atskirų šeimų namų.

Stogo ir latako šildymo kabelis palaiko ištisinį nuo stogo atitirpusio sniego vandens nutekėjimą nuo stogo per lataką ir iki pat drenažinio nuotekio.

Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma
Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma

Ledo šalinimo sistemos privalumai

Papildoma nauda – Warmup stogų ir latakų apledėjimo šalinimo sistema gali prailginti stogų, latakų ir drenažų naudojimo laiką, kadangi išvengiama jų gadinimo sniego valymo prietaisais.

Protingos investicijos – Warmup stogų ir latakų apledėjimo šalinimo sistemos įrengimas yra puiki investicija, galinti padidinti jūsų namo vertę. Tai yra sprendimas ilgam laikui apsaugoti stogus, latakus ir drenažo nuotekius nuo sniego ir ledo, ir tuo būdu padidinti jūsų turto vertę.

Sistemos stogams, latakams ir drenažams

W25SM Šildymo Kabelis

Šildymo kabelis (25W/m²) tinka stogų ir latakų projektams, jeigu kartu būna įrengiami jutikliai ir valdikliai sistemai reguliuoti.

Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma
Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma

Savireguliuojantis Kabelis

Savaime besireguliuojantis kabelis tinka įrengti stoguose ir latakuose. Pagal kabelio parametrus galimas valdiklio pasirinkimas.