Vamzdžių Šildymas

Dideliame šaltyje vien tik šiluminė izoliacija negali pilnai apsaugoti vamzdžių nuo užšalimo. Nuo šalčio apsaugančios Warmup sistemos saugo vandens vamzdžius, gaisrinius hidrantus, laistymo sistemas ir nuotekų vamzdžius nuo užšalimo atšiaurios žiemos sąlygose.

Nedaug tereikia, kad vandens vamzdžiai namuose ar kieme užšaltų, o to pasekmės yra brangiai kainuojantis remontas ar netgi užliejimas vandeniu. Mes savo vamzdžių apsaugos nuo šalčio sistemomis nuo viso to apsaugome, ir netgi pereinamaisiais laikotarpiais pavasarį arba rudenį, kai staigus atšalimas nakties metu gali padaryti žalos.

Warmup vamzdžių apsaugos nuo šalčio kabelis yra sukurtas šalčiui jautriems metaliniams arba plastikiniams vamzdžiams apsaugoti. Jis gali veikti nuolat, ir tai pasiteisina nuolatos šaltose vietovėse, o taip pat gali būti valdomas per laikmatį arba termostatą.

Cauruļu apsilde

Mūsų nuo šalčio apsaugančių kabelių asortimente yra savaime besireguliuojantis 20 W/m kabelis ir pastovios galios savaime apribojantis 10 W/m kabelis.

Savaime besireguliuojantį kabelį galima valdyti per laikmatį arba termostatą. Pastovios galios kabelyje yra integruotas termostatinis valdymas, įjungimas būna ties +5°C, atjungimas ties +15°C.

Kabelis įtaisomas vamzdžio išorėje ir tvirtinamas klijuojančia aliuminio juosta arba šilumai atspariais užtrauktukais. Plastikiniai vamzdžiai iš pradžių turi būti apvynioti aliuminio plėvele.

Pasirinktinai aplink vamzdį galima uždėti izoliaciją

Rekomenduojami gaminiai

Savireguliuojantis kabelis

Pašregulējošie apsildes kabeļi

Savaime besireguliuojantis kabelis gerai tinka vamzdžių apsaugai nuo šalčio

Apšalimo apsauga kabelis

Cauruļu apsildes kabelis

Warmup apsaugos nuo šalčio kabelių linija efektyviai apsaugo vandens vamzdžius nuo sugadinimo per šaltį.