Pagrindinis puslapisApie WarmupElektrinis Grindų Šildymas

Kodėl grindų šildymas?

Grindų šildymas yra moderniškas apšildymo sprendimas – tobulai sudaro temperatūrą, suteikia šilumos ir komforto pojūtį vos tik įžengus į kambarį.

Euro

Sutaupymas nedelsiant

Izoliuotų grindų apšildymas yra 10-15% procentų efektyvesnis.

Atlaisvintas sienos plotas

Atlaisvintas sienos plotas

Radiatorių nebuvimas reiškia papildomą erdvę ir laisvę dizainui.

Nenukonkuruojamos garantijos

Nenukonkuruojamos garantijos

Ateina kartu su visomis mūsų šildymo sistemomis.

Grindų šildymo privalumai

N

Pritaikymas kiekvieno tipo projektui

Dėka plataus gaminių ir sistemų asortimento galima rasti sprendimą praktiškai bet kuriam projekto tipui – naujai statybai, perstatymui, restauravimui ar renovacijai, nuo paprasto kambario atnaujinimo iki įrengimo visam namui. Sistemos užtikrina visišką lankstumą ir tuo pat metu geriausią energijos tausojimą – dabar ir ateityje.

Grindų šildymo palyginimas su radiatoriniu
N

Neprilygstamas komfortas dėka tolygaus šilumos pasiskirstymo

Grindų šildymas paskleidžia šilumą per visą grindų plotą, yra naudojamas žemos temperatūros šilumos spinduliavimas, o ne radiatoriams būdingas aukštatemperatūrinis “taškų šildymas”. Didelio paviršiaus ploto šildymas žemoje temperatūroje sukuria geriausią įmanomą šildymo komfortą, taip yra sulėtinamas šilumos praradimas iš mūsų kūnų ir neperkaitinamas aplinkinis oras.

N

Zonų valdymas, išlaidų taupymas ir padidėjęs energijos naudojimo efektyvumas

Skirtingai nuo tradicinių sistemų, kurios visuose kambariuose veikia vienu metu, esant grindų šildymui yra paprasta namą suskirstyti zonomis. Tai leidžia nustatyti šildymo režimą atskirai kiekvienam iš kambarių – ten ir tada, kaip būna reikalinga.

Unikalūs Warmup termostatai leidžia pasirinkti temperatūros lygius ir jų nustatymus priderinti prie gyvenimo būdo. Kiekviename kambaryje temperatūrą galima valdyti tiksliai, kai tik to prireikia. Tokiu būdu sąskaitų už šildymą sumos gali būti 10-20% sumažintos.

Pažiūrėkite vieno iš mūsų klientų paliudijimą.

Dizaino laisvė ir jokios priežiūros
N

Dizaino laisvė ir jokios priežiūros

Mūsų sistemos yra dizainerių svajonių išsipildymas – nėra gremėzdiškų radiatorių, užimamančių vertingus grindų ir sienų plotus. Grindų šildymas duoda galimybę panaudoti kiekvieną namų kvadratinį metrą, statyti baldus kur patinka be rūpesčio, kad gali būti uždengti radiatoriai.

Sistemai visiškai nereikia priežiūros.

N

Nauda sveikatai ir pagerėjusi sauga

Grindų šildymo sistema sumažina drėgmę, ji yra nepalanki dulkių ir kiliminių erkių kaupimuisi, kadangi spindulinis šilumos sklidimas sulėtina dulkių nešiojimą. Tokios savybės yra svarbios tiems, kurie kenčia nuo alergijų ir astmos.

Taip pat nėra žemame lygyje esančių įkaitusių paviršių ar kietų metalinių kampų, kurie būna radiatorinei sistemai.

Nauda sveikatai ir pagerėjusi sauga

Grindų šildymo palyginimas su radiatoriniu

Šilumos pasiskirstymas

Šilumos pasiskirstymas

Apšildymo sistemos pasirinkimu yra apsprendžiamas šilumos pasiskirstymo būdas. Grindų šildymą sukuria šilumos spinduliavimas, kuris sukelia šiltumo pojūtį. Yra naudojamas terminas “spindulinis šildymas”, kadangi tokiu būdu šildant žymią “šiluminio komforto” dalį duoda šilumos spinduliavimas.

Radiatoriai veikia šildydami juos apsupantį orą konvekcijos būdu. Radiatoriaus sušildytas oras kyla link lubų, o kai oras atvėsta, tai jis leidžiasi iki grindų lygio, kad vėl būtų per radiatorinę konvekciją sušildytas. Taip susidaro šilto ir šalto oro srautas, o taip pat ir neišvengiamos šiltos ir šaltos sritys, kai erdvės aplink radiatorių yra šiltesnės už esančias kitose kambario vietose.

Efektyvumas ir komfortas

Efektyvumas ir komfortas

Šilumos pasiskirstymo būdas įtakoja apšildymo sistemos efektyvumą ir jos sukuriamą komfortą. Spinduliavimo šiluma objektus šildo tiesiogiai, ir dėl jos natūrali drėgmė kambaryje nepasikeičia. Tuo tarpu šiluminė konvekcija mažina drėgmę, ir todėl šildomuose plotuose jaučiamas tvankumas.

Kai šildomos viso kambario grindys, tai spinduliavimo šiluma būna labai vienodai pasiskirsčiusi. O konvekcinis šildymas iš pradžių sušildo vieną sritį, ir po to dar prireikia kažkiek laiko, kol dėl cirkuliacijos būna pasiekti reikalingo komforto lygiai. oro temperatūros padidinimas konvekciniu būdu gali sukelti nepatogumą ir perkaitimą, o to pasekmėje gali sumažėti deguonies kiekiai. Ir galiausiai iškils kvėpavimo problemos, jei oras bus per daug šiltas.

Sužinokite, kaip grindų šildymas veikia kiekvieno grindų tipo atveju