Kodėl Warmup?

Pasirinkus Warmup, bus užtikrintai gaunamos pačios moderniausios technologijos iš viso pasaulio.

Mūsų gaminiai ir sprendimai yra sukurti, atsižvelgiant į mūsų klientus. Warmup, kaip pirmaujančiam pasaulyje grindų šildymo sistemų ir paslaugų tiekėjui, yra suprantamas profesionalų poreikis pasitikėti jų gamybinių partnerių technine patirtimi ir novatoriška mąstysena.

Pažiūrėkite videofilmą ir pabendraukite su Warmup vadovu Andrew Stimpson, apžvelgdami Warmup iš vidaus.

Istorija

Mes pradėjome ir tebetęsiame žiniomis ir moksliniais tyrimais pagrįstą verslą Jungrtinėje Karalystėje, gamindami patentuotus pirmaujančio pasaulinio lygio gaminius. Warmup laikosi kokybės ir naujovių tradicijų. Mes nuolatos atnaujiname ir plečiame produkcijos asortimentą, kad pateiktumėm pačius geriausius gaminius.

Mūsų lankstumas ir gaminių kokybė, klientų aptarnavimas prieš ir po pardavimo, ir techninė pagalba ypač padės mūsų profesionaliems klientams kiekviename bet kurio projekto etape. Mūsų garantijos atspindi mūsų pasitikėjimą savo pačių tiriamaisias bandymais ir darbo patirtimi.

Mes siūlome geriausią sistemą, optimaliai suprojektuotą ir puikiai nustatytą dirbti tiksliai taip, kaip mes iš anksto ir žadame – per visą gyvenimą. Tikrai – tai yra Warmup garantija.

Kodėl Warmup?

Geriausi gaminiai

Geriausi gaminiai

Warmup turi aukščiausios kokybės gaminius. Mes turime tvirčiausią dvigubą fluoro polimerą, ploniausią visoje rinkoje šildymo vielą (skersmuo tiktai 1,8 mm). Mes siūlome atitinkamą termostatų asortimentą, kurį mes sukūrėme savo įmonėje, naudodami išsamias žinias apie šildymo ir centrinio šildymo sistemų veikimą. Dar svarbiau yra tai, kad jie suprojektuoti žinant, kokio jų funkcionavimo žmonės tikisi.

Geriausios garantijos

Geriausios garantijos

Dėka intensyvių mokslinių tyrimų ir daugelio patikrinimų visi mūsų gaminiai yra paremti pirmaujančių gamintojų garantijomis. Mes duodame dideles garantijas mūsų grindų šildymo asortimentui. Taip pat mes siūlome SafetyNetTM Instaliavimo Garantiją: jeigu sistema būtų sugadinta jos sumontavimo metu, tai mes ją pakeisime nemokamai (atsižvelgdami į terminus ir sąlygas).

Geriausi moksliniai tyrimai ir kūryba

Geriausi moksliniai tyrimai ir kūryba

Dėka mūsų pasišventimo moksliniams tyrimams ir vystymui (R&D) bei klientų aptarnavimui mes galime jums pasiūlyti naujausios technologijos pogrindines šildymo sistemas, dėl kurių gaunama aukščiausio standarto gaminių kokybė, veikimo patikimumas ir klientų pasitenkinimas. Mūsų daugelio milijonų eurų vertės EN442-2 Tyrimų centras Vokietijoje, savi bandymų įrengimai ir apgyvendintų namų stebėsena per visą Europą įgalina mus minutės tikslumu gauti informaciją apie gaminius ir efektyvaus energijos naudojimo technologijas.

Geriausi akreditavimai

Geriausi akreditavimai

Mūsų gaminiai atitinka ES normatyvus, yra žymimi CE ženklu ir jie atitinka įvairių trečiųjų nepriklausomų institucijų akreditacijas. Mūsų gaminiai turi akreditacijas iš BEAB, VDE, cUL, CSA, FIMKO, SEMKO, ir UL. Be to, mes esame BEAMA ir TTA nariais.

pasaulis

Pasauliniu mastu žinomi dėl patikimo grindų apšildymo

Mes išaugome iki pasaulinio masto bendrovės lygio pateikdami savo specialistų sprendimus ir aukštų standartų gaminius į daugelį šalių. Warmup apima daugiau negu 60 valstybių.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su įrengėjais ir mažmeniniais pardavėjais, pasidomėkite daugiau apie darbą su mumis.