Elektrinio grindų šildymo įrengimas

Grindų šildymą galima įrengti tiek renovuojant, tiek statant naujus projektus. Mes paruošėme keletą patarimų, kurie parodytų, kaip greitai ir paprastai įdiegti grindinį šildymą.

Kaip įrengti grindų šildymą?

Grindų šildymo įrengimą gali atlikti kompetentingas asmuo arba profesionalus montuotojas. Tikslūs montavimo žingsniai priklauso nuo šildymo sistemos modelio ir tipo, todėl prieš pradėdami darbą būtinai perskaitykite vadovą. Visus elektros darbus, įskaitant laidų prijungimą ir termostato prijungimą prie šildymo sistemos, turi atlikti elektrikas.

Vaizdo įrašų vadovai

Warmup vaizdo įrašų biblioteka suteikia prieigą prie išsamių patarimų apie grindų šildymo įrengimą. Šie vaizdo įrašai yra skirti naudoti tik kaip gidas, todėl prašome vadovautis visa instaliavimo instrukcija

Instaliavimo garantija

Mes buvome pirmasis prekės ženklas rinkoje, pasiūlęs „SafetyNet ™“ įrengimo garantiją mūsų šildymo laidui. Jei montuojant šildymo sistema bus pažeista, mes ją pakeisime nemokamai. Tiesiog susisiekite su mumis ir suorganizuokite pakeitimą.

Instrukcijos

Apsilankykite mūsų produktų puslapyje, kad rastumėte visų mūsų gaminių montavimo vadovus ir technines specifikacijas. Nesvarbu, ar tai elektrinė grindų šildymo sistema, termostatas, ar kitas produktas iš Warmup asortimento, atminkite, kad visada atidžiai perskaitykite montavimo vadovą ir vykdykite instrukcijas.