Ledo ir sniego tirpinimas

Prižiūrėdami namus, pastatus, važiavimo ir vaikščiojimo kelius, apsaugokite juos nuo sniego ir šalčio, pagerinkite saugą ir patogumą pasinaudodami plačia mūsų sniego tirpdymo sprendimų įvairove.

Sniego tirpdymo sistemos ikona
Sniego tirpdymo sistemos

Žiemos metu sniegas ir ledas gresia Jūsų saugumui ir yra pagrindinė priežastis, dėl kuriuos gali nukentėti žmonės, bei transporto priemonės. Palikite sniego valymą! Negaiškite daugiau laiko valydami Jūsų kiemą ir namo stogą, tuo metu kai galite pasimėgauti žiemos džiaugsmais arba nuveikti dar ką nors.

Sniego valymo ir apsaugos nuo užšalimo pranašumai:

Išlaidų mažinimas

sistemos ilgainiui yra naudingesnės nei nuolatinis druskų išpylimas ir pašalinimas. Sumažėja atliekų ir yra prailgindama cementinių gaminių trukmė.

Papildoma nauda

Warmup sniego valymo ar apsaugos nuo užšalimo sistema gali prailginti stogų, vamzdžių ar šaligatvių naudojimo trukmę, panaikinant druskų ar cheminių medžiagų naudojimą, kas gadina sniego valymo įrenginius.

Protingos investicijos

Warmup sniego valymo sistemos įrengimas yra puiki investicija, kuri gali padidinti jūsų namų vertę. Tai ilgalaikis sprendimas išlaikyti jūsų šaligatvius, stogus ir vamzdžius be sniego ar ledo, taip padidinant jūsų turto vertę

Nereikalingas joks mechanizmų kambarys

Nereikia namuose ar garaže skirti vietos ar patalpos įrangai. Sistemoje naudojamas nedidelis, montuojamas ant sienos temperatūros reguliatorius ir grindinio/stogo montuojamas sensorius

Energijos vartojimo efektyvumas

Sniego valymo sistemos veikia kartu su automatiniu įjungimo įtaisu (temperatūros reguliatoriai), kuris paleidžia sistemą kai pajaučia kritulius ir užšalimo temperatūrą. Šie valdikliai užtikrina sistemos veikimą tik naudingu metu ir sumažina neracionalų energijos suvartojimą.

Naudojimo tipas

kelias

Sniego tirpdymas nuo žemės

Sniego tirpdymo sprenimai važiavimo keliams, vaikščiojimo takams, alėjoms, laiptams, balkonams.

stogas

Ledo šalinimas nuo stogų ir latakų

Pašalinkite pavojingą ledą ir sniegą, susidarančius ant stogų, latakuose, nuotakiuose.

vamzdis

Vamzdžių šildymas

Pašalinkite pavojingą atsiradusį vamzdžių ledą