Pagrindinis puslapisSniego tirpdymo sistemos

Sniego tirpinimo sistemos

Padidinkite saugumą ir patogumą, kad namai, pastatai, privažiavimai ir keliai būtų apsaugoti nuo sniego ir šalčio, naudodami platų sniego tirpinimo sprendimų asortimentą.

Sniego tirpinimo sistemos

Padidinkite saugumą ir patogumą, kad namai, pastatai, privažiavimai ir keliai būtų apsaugoti nuo sniego ir šalčio, naudodami platų sniego tirpinimo sprendimų asortimentą.

Warmup® sniego tirpinimo sistemų asortimentas

Siūlome įvairius sniego tirpinimo kabelius, kurie šildo stogus, latakus, važiuojamąsias dalis ir visus aplink namus esančius šaligatvius, apsaugodami nuo pavojingo ledo ir sniego sankaupų. Naudojant Warmup sniego tirpinimo sistemas ir apledėjimo šalinimo sprendimus, nebereikia kastuvu ar druska barstyti įvažiavimų, laiptų ar terasų, tiesiog leiskite dangai pačiai atlikti savo darbą.

Idealiai tinka antžeminiam sniego tirpimui važiuojamuosiuose keliuose, takuose, laiptuose, terasose ir balkonuose. Taip pat gali būti naudojamas stogams ir latakams.

Peržiūrėti gaminį

Idealiai tinka stogams ir latakams. Taip pat galima naudoti vamzdžių apsaugai nuo užšalimo.

Peržiūrėti gaminį

Idealiai tinka vamzdžiams apsaugoti nuo užšalimo. Galima naudoti tiek plastikiniuose, tiek metaliniuose vamzdžiuose.

Peržiūrėti gaminį

Temperatūros valdiklių ir jutiklių asortimentas, skirtas maksimaliai padidinti sniego tirpinimo sistemų energinį efektyvumą. Idealiai tinka naudoti ant žemės, stogo ir latakuose.

Peržiūrėti gaminį

Sniego tirpsmo ir apledėjimo šalinimo priemonės

Warmup sniego tirpsmo ir apledėjimo šalinimo kabeliai tinka įvairiems naudojimo būdams. Siūlome sniego tirpimo kabelių, kurie šildo važiuojamąsias dalis, takus, laiptus, terasas, stogus, latakus ir vandentiekio vamzdžius, neleisdami susidaryti pavojingam ledui, šalčiui ir sniegui, pasirinkimą.

Šildomi privažiavimai

Žiemą sniegas ir ledas kelia grėsmę saugumui ir yra didelė problema, dėl kurios gali kilti pavojus paslysti tiek žmonėms, tiek transporto priemonėms. Venkite gaišti laiką valydami šaligatvius aplink namus ir leiskite mūsų sniego tirpinimo kabeliams atlikti šį darbą automatiškai.

Skaityti daugiau >

Stogų ir latakų apledėjimas

Susikaupęs ledas gali smarkiai pažeisti stogą ir latakus. Šių problemų galima išvengti naudojant Warmup stogo apledėjimo šalinimo sprendimus.

Skaityti daugiau >

Vamzdžio apsaugos nuo užšalimo kabelis

Esant labai šaltoms sąlygoms, vien tik šiluminė izoliacija negali visiškai apsaugoti vamzdžių nuo užšalimo. Warmup apsaugos nuo užšalimo sistemos apsaugo vandentiekio vamzdžius, priešgaisrinius vamzdynus, purkštuvų sistemas ir nuotekų vamzdžius nuo užšalimo atšiauriomis žiemos sąlygomis.

Skaityti daugiau >

Sniego tirpimo ir apsaugos nuo šalčio sistemos pranašumai yra šie:

Z

Išlaidų taupymas

Šios sistemos ilgainiui yra ekonomiškesnės nei nuolatinis druskos išpylimas ir išvežimas, be to, prailginamas cemento naudojimo laikas, sumažėja atliekų kiekis.

Z

Pridėtinė vertė

Warmup sniego tirpimo arba apsaugos nuo užšalimo sistema gali pailginti stogų, vamzdžių ir šaligatvių eksploatavimo laiką, pašalindama stiprių druskų ir chemikalų naudojimą bei sniego valymo įrenginių daromas žalas.

Z

Protinga investicija

Sniego tirpinimo sistemos Warmup įrengimas yra puiki investicija ir ilgalaikis sprendimas, kaip apsaugoti šaligatvius, stogus ir vamzdžius nuo sniego ir ledo, taip padidinant nekilnojamojo turto vertę.

Z

Nereikia mechaninės patalpos

Įrangai nereikia skirti vietos ar patalpos namuose ir (arba) garaže. Sistemoje naudojamas nedidelis sieninis temperatūros reguliatorius ir ant šaligatvio ar stogo montuojamas jutiklis.

Z

Energijos vartojimo efektyvumas

Sniego tirpinimo sistemos veikia kartu su automatinio įjungimo įtaisu (temperatūros valdikliais), kuris įjungia sistemą, kai užfiksuoja kritulius ir užšalimo temperatūrą. Šie valdikliai užtikrina, kad sistema veiktų tik naudinguoju laikotarpiu, ir sumažina neekonomišką energijos vartojimą.

Sniego tirpimo ir apsaugos nuo šalčio sistemos pranašumai

Šildomi privažiavimai, laiptai ir terasos

Snieguotos žiemos gali būti varginančios, ypač kai reikia nuolatos valyti ir barstyti druską įvažiavimus, terasas, šaligatvius ar laiptus. Naudodami Warmup sniego tirpinimo sistemas galite patogiai jaustis viduje ir leisti, kad dangos darbas būtų atliktas automatiškai.

Siūlome šildymo kabelius, kurie apsaugo visą aplink namą esančią dangą nuo sniego ir ledo. Sistemą galima rinktis iš dviejų variantų: vieną, skirtą asfaltui, kitą – betonui ir trinkelėms.

Stogų ir latakų apledėjimas

Stogas ir latakai gali būti smarkiai pažeisti susikaupusio ledo. Ledo užtvankos ir ledo luitai susidaro, kai vakare ant stogo susikaupęs sniegas ištirpsta ir vėl užšąla ties karnizais ir slėniais. Ciklui tęsiantis ir ledo užtvankai vis didėjant, ji neleidžia ištirpusiam vandeniui tinkamai nutekėti nuo stogo. Galiausiai pradeda formuotis ledo luitai, galintys sukelti struktūrinę žalą ir saugumo problemas.

Warmup siūlo stogo ir latakų apledėjimo sistemas, kurios užtikrina latakų apsaugą ir padeda išvengti ledo užtvankų ir ledo luitų susidarymo ant gyvenamųjų pastatų. Stogo ir latakų šildymo kabeliai palaiko nepertraukiamą stogo sniego tirpsmo kelią nuo stogo per lataką ir lietvamzdį. Šiam tikslui galima naudoti du skirtingus kabelius: pastovaus galingumo sniego tirpsmo kabelį (W25SM) ir savireguliuojantį kabelį (W20SR).

Vamzdžio apsaugos nuo užšalimo kabelis

Esant labai šaltoms sąlygoms, vien tik šilumos izoliacija negali visiškai apsaugoti vamzdžių nuo užšalimo. Warmup apsaugos nuo užšalimo sistemos apsaugo vandentiekio vamzdžius, priešgaisrinius vamzdynus, purkštuvų sistemas ir nuotekų vamzdžius nuo užšalimo atšiauriomis žiemos sąlygomis. Nereikia daug, kad vandens vamzdžiai namuose ar sode užšaltų, dėl to tenka imtis brangių remonto priemonių ar net sugadinti vandenį.

Naudodami vamzdžių apsaugos nuo užšalimo sistemas apsaugome vamzdžius taip, kad net ir pereinamaisiais pavasario ir rudens laikotarpiais, esant staigioms naktinėms šalnoms nebūtų padaryta žala. Warmup vamzdžių apsaugos nuo užšalimo kabeliai skirti apsaugoti metalinius arba plastikinius vandens vamzdžius, kurie yra jautrūs šalčiui. Mūsų apsaugos nuo užšalimo kabelių asortimentą sudaro 20 W/m savireguliacinis kabelis (W20SR) ir 10 W/m pastovios galios savireguliacinis kabelis (W10FP) .

Kiek kainuoja sistema?

Sniego valytuvų sistemos įsigijimo išlaidos yra susijusios su faktinėmis sistemos ir montavimo išlaidomis, kurios priklauso nuo projekto dydžio ir apimties.

Prašyti pasiūlymo >

Kur įsigyti sistemų?

Susiraskite artimiausią parduotuvę ir įsigykite mūsų gaminių iš mūsų patvirtintų mažmenininkų. Įsigiję susisiekite su mumis ir susitarkite dėl montavimo arba susiraskite montuotoją.

Raskite platintoją >

Kas įdiegs sistemą?

Galime rekomenduoti kvalifikuotą elektriką, kuris galėtų sumontuoti mūsų gaminius. Visada stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą, garantijas ir pagalbą montavimo procese.

Raskite montuotoją >