Grindų šildymo pirkimo vadovas

Žinome, kad kartais reikia pagalbos perkant naują šildymo sistemą. Mes taip pat žinome tipiškus klausimus, kuriuos žmonės užduoda, galvodami apie grindų šildymą, todėl mes sukūrėme šį pirkimo vadovą.
Nesvarbu, ar tai yra viso namo šildymo sistema, ar vieno kambario šildymas, mūsų vadove paaiškinta, kaip veikia grindinis šildymas ir kaip sistema gali padėti šilti, kai vėsta.

Kaip veikia grindų šildymas?

Grindų šildymas atliekamas įrengiant šildymo laidą po grindų lygiu. Vielos įkaista, kai sistema yra įjungta, kaitinant grindų paviršių ir skleidžiant spinduliuotės šilumą, kuri yra tolygiai paskirstoma ir sušildo kambarį nuo žemės paviršiaus.

Spinduliuojant šilumai, komfortas paprastai jaučiamas greičiau ir žemesnėje temperatūroje. Oro srautas yra minimalus, todėl temperatūra visur ir kambaryje yra komfortiška ir lygi.

underfloor heating vs radiators

Ar kambario šildymui pakaks grindų šildymo?

Elektrinis grindų šildymas pasižymi skirtinga šilumos išeiga. Didesnė galia yra tokia, kad būtų galima suteikti pakankamai šilumos dideliems šilumos nuostoliams, pavyzdžiui, žiemos salonams.

Norint, kad sistema tiektų pakankamai šilumos, grindų šildymo sistemos šilumos išeiga turi būti didesnė už kambario ar ploto, kurį ji šildo, šilumos nuostolius. Taigi svarbu atlikti šilumos nuostolių skaičiavimą, norint įsitikinti, ar sistema tinkama. Tai gali atlikti architektas arba šildymo inžinierius, todėl svarbu pasirinkti tinkamą grindų šildymo sistemos šilumos našumą. Jei nesate tikri dėl šilumos nuostolių, susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti tinkamą sistemą.

Taip pat patartina įdiegti sistemą su pakankama izoliacija, pavyzdžiui, izoliacinėmis plokštėmis, kurios sumažina įkaitimo laiką, pastumdamos šilumą iki grindų lygio ir užkertant kelią šilumos nuostoliams ant grindų.

floor types temperature heat output underfloor heating

Su sistema susijusios išlaidos

Siūlomos įvairios sistemos, o grindų šildymo išlaidos priklauso nuo naudojimo laiko, šilumos išeigos, šildomo ploto dydžio ir sistemos tipo. Sistemai valdyti taip pat reikalingas termostatas, kuris atskirai parduodamas šildymo sistemai. Norėdami sužinoti sistemos įsigijimo kainą, paprašykite kainos ir mes atsakysime išsamiai, kad atitiktu projekto reikalavimus.

Einamosios išlaidos yra susijusios su energijos kainomis, kambario dydžiu ir aukščiu bei veikimo laiku. Naudodamiesi išmaniuoju termostatu, pvz., „Warmup 4iE Smart WiFi“ termostatu, galite sutaupyti. „4iE“ gali sutaupyti sunaudodamas energiją, siūlydamas protingesnius būdus, kaip šildyti namus.

cost saving with warmup floor heating app

Ko ieškoti?

Medžiaga

Atidžiai atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių pagaminta grindų šildymo viela.

Palaikymas

Nors mažai tikėtina, ar įdiegus sistemą ant grindų bus problemų, rekomenduojama, jei reikia, pasitikrinti, ar yra prieinamas garantinis aptarnavimas.

Garantijos

Nors grindų šildymas yra žinomas dėl patikimumo įdiegus sistemą, svarbu užtikrinti, kad sistemai būtų suteiktos atitinkamos garantijos.

Įrengimas

Grindų šildymo įrengimą gali atlikti kompetentingas asmuo arba profesionalus montuotojas. Visus elektros darbus, įskaitant laidų prijungimą ir termostato prijungimą prie šildymo sistemos, turi atlikti elektrikas.

Elektrinio grindų šildymo įrengimas
grindų šildymo įrengimas