Tyrimai ir plėtra

Dėka mūsų pasišventimo moksliniams tyrimams ir vystymui (R&D) bei klientų aptarnavimui mes galime jums pasiūlyti naujausios technologijos pogrindines šildymo sistemas, dėl kurių gaunama aukščiausio standarto gaminių kokybė, veikimo patikimumas ir klientų pasitenkinimas.

Pirmavimas pagal mokslinius tyrimus ir vystymą

Nuolat investuodama į mokslinius tyrimus ir plėtrą ,,Warmup” gali numatyti ir reaguoti į būsimas pramonės tendencijas ir technologines naujoves. Tai užtikrina greičiausią prieigą prie paskutinių naujovių, kai kalbama apie grindų šildymo projektavimą, energijos naudojimo efektyvumą ir CO₂ išmetimo mažinimą.

Mums priklauso multimilioninės € vertės EN442- 2 tyrimų ir plėtros centras Vokietijoje, bandymų įrenginius ir stebimus gyvenamuosius namus visoje Europoje, kurie minutės tikslumu pateikia informaciją apie gaminus ir energijos vartojimo efektyvumą.

R&D
Savas EN442-2 Tyrimų centras

Savas EN442-2 Tyrimų centras

Mūsų EN442-2 Tyrimų centre Vokietijoje yra įprasta nuolat išbandyti ir kurti grindų apšildymo naujoves. Tyrimų centras veikia kartu su Gaminių kūrimo skyriumi, kur yra atskirai atliekami bandymai įvairiose aplinkose, o rezultatai yra analizuojami mūsų specialiai tam skirtame analizavimo centre.

Bandymų apimtyse gali būti naujų tipų ir formatų vielų, sistemų valdymo konfigūracijų, o taip pat ir mūsų partnerių gaminių medžiagų tyrimai. Tai reiškia, kad mes turime pirmaujančią šios gamybos srities patirtį ir naujausią informaciją apie energijos tausojimą ir mūsų sistemų veikimą įvairiose sąlygose.

Tokio tipo investavimas į mokslinius tyrimus ir vystymą yra neatsiejama sudėtinė mūsų verslo dalis. Tyrimų centras yra centrinis išradimų, naujovių ir patobulinimų šaltinis. Tarp mūsų atstovybių biurų ir verslo partnerių per visą pasaulį vyksta apsikeitimas rezultatais, patirtimi ir technologijos žiniomis. Ir todėl Warmup yra tapęs globaliniu mastu patikimos firmos ženklu.

Būsto po apgyvendinimo stebėsenos programa

Mūsų būsto po apgyvendinimo stebėsenos programa atsirado iš poreikio geriau numatyti būsimas energijos naudojimo išlaidas namuose, kur būna įrengtos Warmup grindų apšildymo sistemos.

Ši informacija yra patikrinama ir palyginama su ta, kuri būna gaunama iš mūsų Tyrimų centro Vokietijoje, ir taip yra sukuriamas didelio patkimumo nuspėjimo modelis, kuris mums duoda atsakymus į esminius klausimus apie Warmup sistemų grindų apšildymo kaštus ir sutaupymus. Apimami atsakymai, pradedant nuo klausimų “Kiek kainuos šildymo sistemos veikimas mano naujame, ką tik pastatytame name” iki tokių, kaip “Kiek aš sutaupysiu šitame name naudodamas Warmup skleidžiamą grindų šildymą, užuot naudojęs radiatorius?”

Būsto po apgyvendinimo stebėsenos programa

Detali idealioms gyvenimo sąlygoms sukurti reikalingos energijos apžvalga

Apgyvendinti namai duoda labai išsamią informaciją apie mūsų gaminių energijos tausojimą. Ši informacija kas keletą minučių yra surenkama iš daugybės mažyčių jutiklių. Jie būna strategiškai išdėstyti kiekvienoje zonoje, kad būtų galima palyginti grindų, oro, vielos/vandens ir išorės temperatūras, ir dažnai dar kitus duomenis, kaip pvz., drėgmė ir spinduliavimo temperatūra.

Tai leidžia detaliai pamatyti, koks iš tikrųjų energijos kiekis yra reikalingas tam, kad būtų sukurtos idealios gyvenimo sąlygos. Jis po to yra palyginamas su patalpos tyrimo rezultatais, kurie yra pagrindas esamo būsto energijos naudojimo efektyvumo įvertinimui.

Detali idealioms gyvenimo sąlygoms sukurti reikalingos energijos apžvalga