Elektrinių grindų šildymo išlaidos

Šiltos grindų šildymo sistemos suteikia švaresnį, greitesnį ir daugiau energijos bei ekonomiškai efektyvų būdą šildyti namus. Sužinokite daugiau apie visas su grindų šildymu susijusias išlaidas.

Kiek kainuoja grindų šildymas?

„Warmup“ grindų šildymo sistemos, įrengimo ir eksploatavimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo projekto dydžio ir apimties, norimos šilumos išeigos ir sistemos / dienos / sezono naudojimo. Žemiau sužinokite daugiau apie grindų šildymo išlaidas, kurias sudaro „Warmup“ sistemos kaina, numatomos įrengimo išlaidos ir einamosios išlaidos.

Sistemos kaina

Mes siūlome elektrinių grindų šildymo sistemų asortimentą skirtingais kainų taškais. Žemiau sužinokite daugiau, į ką reikia atsižvelgti renkantis sistemą.

Montavimo išlaidos

Bet koks grindų šildymo projektas taip pat apima sistemos įdiegimo išlaidas. Sužinokite daugiau čia.

Eksploatavimo išlaidos

Grindinis šildymas gali pasiūlyti žymiai mažesnes einamąsias išlaidas, palyginti su tradiciniu centriniu šildymu. Sužinokite daugiau apie einamąsias išlaidas čia.

Grindų šildymo sistemų kaina

Mes siūlome elektrinių grindų šildymo sistemų, tinkančių įvairiausiems projektams, asortimentą įvairiose kainų vietose.

25 metų „Warmup“ grindų šildymo tyrimai ir plėtra paskatino mus sukurti reikiamą sistemą konkretiems poreikiams patenkinti, nesvarbu, ar renovuojate vonios kambarį, ar statote namą. Sužinokite daugiau apie žemiau pateiktas sistemas.

Projekto grindų tipas ir galutinė grindų danga taip pat galiausiai nurodo, kuri sistema yra tinkama. Norėdami sužinoti, kuri sistema yra geriausia projektui, perskaitykite mūsų grindų dangų vadovą.

Nesvarbu, ar sumontuosite SPM šildymo kilimėlių sistemą po plytelėmis ant virtuvės grindų, ar naudodami DCM-PRO atsiejimo sistemą poilsio kambaryje, visos mūsų elektros sistemos yra konkurencingos kainos ir puikiai tinka naudoti bet kokiame namų atnaujinime.

Norėdami greitai gauti išsamią kainą, paprašykite projekto kainos. Tai padės atsižvelgti į išsamią informaciją apie grindų dydį, grindų apdailą ir naudojimą.

Gaukite pasiūlymą čia

Montavimo išlaidos

Sistemos įrengimo kaina priklauso nuo to, kuris montuotojas, statybininkas, plytelių klojėjas, santechnikas ar elektrikas yra pasamdytas projektui. Šios kainos gali skirtis regionuose ir prekybininkuose. Tačiau, pavyzdžiui, renovuojant vonios kambarį, mokestis už grindų sistemos įrengimą plytelėms dažnai yra nereikšmingas.

Visada įsitikinkite, kad montuotojas yra kvalifikuotas ekspertas, turintis patirties montuojant elektrinį grindų šildymą.

Eksploatavimo išlaidos

Elektrinis grindų šildymas gali pasiūlyti žymiai mažesnes einamąsias išlaidas, palyginti su tradiciniu centriniu šildymu. Taip yra todėl, kad grindų šildymo sistemos pasiūlo daug greičiau nei centrinio šildymo sistemos, jos veikia ir žemesnėje temperatūroje, tačiau vis tiek sukuria tą patį šilumos lygį kambaryje.

Einamosios išlaidos gali skirtis priklausomai nuo namo projekto, nuo to, ar jis yra gerai izoliuotas, koks energijos tarifas yra naudojamas ir kaip kontroliuojama ir kontroliuojama šildymo sistema.

Žemiau pateiktoje mūsų einamųjų išlaidų informacijos lentelėje pateikiami šių einamųjų išlaidų pavyzdžiai, kad sužinotumėte, kiek pinigų būtų galima sutaupyti įrengiant „Warmup“ šildymą.

Einamųjų išlaidų informacijos lentelė

Šiems skaičiams naudoti numatytą 0,1255 € / kWh energijos kainą, naudodami šildymo sistemą 6 mėnesius (182 dienas) vėsesniais metų mėnesiais 10 mm „Warmup“ izoliacinėje plokštėje.

Vidutinės einamosios išlaidos po pradinio šildymo yra 0,00847 €/m²/h.

Atminkite, kad žemiau pateikta lentelė netaikoma nuolat veikiančiai šildymo sistemai, pavyzdžiui, WIS šildymo kabeliui.

KAMBARIO TIPAS ŠILDOMA ZONA BĖGIMO LAIKAS AM BĖGIMO LAIKAS PM ŽIEMOS KAINA
VONIOS KAMBARYS 4 m² 2 hrs 1 hrs 24,59 €
VIRTUVĖ 5 m² 1 hrs 2 hrs 30,06 €
GYVENAMASIS KAMBARYS 15 m² 0 hrs 3 hrs 84,52 €

Sumažinkite energiją išmaniuoju termostatu

Išmanusis „Warmup“ termostatas vaidina lemiamą vaidmenį mažinant šildymo sistemos eksploatavimo išlaidas. Mūsų technologiškai patobulintas 4iE WiFi termostatas apsaugo nuo energijos eikvojimo, užtikrindamas, kad šildymo sistema veiktų tik tada, kai to reikia. Ji taip pat siūlo nuotolinę prieigą ir energijos stebėjimo funkciją. Naudodami 4iE su prijungtomis išmaniųjų telefonų programomis galite sutaupyti kasmetines sąskaitas už energiją.

Pailginkite įkaitimo laiką ir sumažinkite šilumos nuostolius naudodamiesi Izoliacija

„Warmup“ šiltinimo plokščių asortimentą, nepaprastai svarbu sumažinti elektrinių grindų šildymo einamąsias išlaidas. Tinkamai apšiltinus grindis izoliacinėmis plokštėmis, sistemos šildymo laikotarpis gali žymiai pailgėti, sumažinant bendras grindų šildymo išlaidas net 50%.

Research and housing Monitor

Mūsų tyrimų ir plėtros centras

„Warmup“ dėmesys tyrimams ir plėtrai garantuoja nuolat tobulinamas elektrines grindų šildymo sistemas, kurios suteikia maksimalų energijos ir ekonomiškumo efektyvumą.

„Warmup“ tyrimų centras, turėdamas daugiau nei 25 metų patirtį ir inovacijas šiltinant namus visame pasaulyje, išbando ir tobulina esamus gaminius bei kuria naujas idėjas, kaip namus šildyti pigiau ir švaresnėje aplinkoje. Stebimo būsto programa po apgyvendinimo prognozuoja energijos suvartojimą ateityje ir su tuo susijusias išlaidas, siekiant užtikrinti geresnį grindų šildymo išlaidų susitarimą.