Pagrindinis puslapisApie WarmupGarantijos

Geriausios garantijos

Visiems savo gaminiams suteikiame geriausias rinkoje garantijas.

Daugiau nei 25 metus kaupiame namų šildymo patirtį visame pasaulyje, todėl esame tikri dėl savo pažangiausių mokslinių tyrimų ir gaminių dizaino, o daugeliui mūsų grindų šildymo sistemų suteikiama viso gyvenimo garantija.

Mes taip pat suprantame, kad montuojant gali būti padaryta klaidų, todėl suteikiame garsiąją SafetyNet montavimo garantiją. Ji suteikia apsaugą tuo atveju, jei montuojant grindų šildymo sistemą atsitiktinai sistema būtų sugadinta. Jei visgi bus padaryta rimtesnė gaminio žala, mes jį nemokamai pakeisime.

Warmup garantijos

Puikios garantijos mūsų gaminiams suteikiamos dėl mūsų įsipareigojimo vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, nuolatinio kokybės užtikrinimo pagal ISO 9001 procesą ir kelių veiklos reguliuojančių institucijų nustatytų bandymų reikalavimų. Todėl nemanome, kad visos garantijos yra vienodos. Patariame prieš perkant patikrinti kitų įmonių siūlomas garantijas. Warmup garantijos teikiamos su užtikrinto lygio akreditacija, tvirtu finansiniu užnugariu ir daugiau nei 25 metų prekybos patirtimi.

Garantijos trukmė

Visiems Warmup gaminiams suteikiama garantija, jei gaminys per 30 dienų užregistruotas Warmup ir yra įrengtas kvalifikuoto rangovo pagal statybos kodekso taisykles. Daugiau informacijos rasite kiekvieno įrenginio montavimo instrukcijose pateiktose sąlygose ir nuostatose.

Visiems Warmup termostatams, valdikliams ir jutikliams suteikiama 3 metų garantija.

Warmup DWS šildymo kabelis – Garantija visam gyvenimui

Warmup SPM šildymo kilimėliai – Garantija visam gyvenimui

Warmup DCM-PRO šildymo sistema – Garantija visam gyvenimui

Warmup PVC šildymo kilimėliai – 10 metų garantija

Warmup WIS šildymo kabelis – Garantija visam gyvenimui

Warmup folijos šildymo kilimėlis – 15 metų garantija

warranty-Lifetime     warranty-15Year     warranty-10Year

Visoms Warmup izoliacinėms plokštėms suteikiama 5 metų garantija.

warranty-30Year

SafetyNet™ instaliavimo garantija

Esame pirmasis prekės ženklas rinkoje, savo šildymo kabeliams pasiūlę SafetyNet™ montavimo garantiją.

Jei sistema netyčia sugadinama ją montuojant ir prieš dengiant išlyginamuoju sluoksniu ar grindimis, ją pakeisime nemokamai. SafetyNet™ montavimo garantija netaikoma jokiems kitiems pažeidimams, netinkamam naudojimui ar netinkamam montavimui dėl netinkamų klijų ar pagrindo sąlygų, ir vienam klientui ar montuotojui gali būti nemokamai pakeista ne daugiau kaip viena sistema. Susisiekite su mumis per 30 dienų nuo prekės įsigijimo, kad galėtume organizuoti pakaitinės sistemos išsiuntimą.