Pagrindinis puslapisApie WarmupGarantijos

Geriausios garantijos

Turėdami daugiau nei 25 metų patirtį namų šildyme visame pasaulyje, esame įsitikinę savo pažangiausiais tyrimais ir gaminių dizainu, o daugeliui mūsų grindų šildymo sistemų suteikiama viso gyvenimo garantija.

Mes taip pat suprantame, kad diegimo metu gali būti padaryta klaida; Štai kodėl mes suteikiame  „SafetyNet“ diegimo garantiją. Tai suteikia apsaugą, jei diegdami sistemą netyčia apgadinsite grindų šildymo sistemą. Jei padarysite žalos, mes ją pakeisime nemokamai.

Warmup Garantijos

Didelės mūsų gaminių garantijos yra įmanomos dėl mūsų įsipareigojimo vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, nuolatinį kokybės užtikrinimą pagal ISO 9001 procesą ir reguliavimo institucijų bandymo reikalavimus. Taigi mes netikime, kad visos garantijos yra vienodos. Prieš pirkdami patariame patikrinti gaminiui suteikiamos garantoj kitose įmonėse. Apšilimo garantijos suteikiamos užtikrinant akreditacijos lygį, didelę finansinę paramą ir daugiau nei 25 metus trunkančią prekybą.

Garantijos trukmė

Visiems Warmup gaminiams suteikiama garantija, jei jie yra įregistruoti „Warmup“ per 30 dienų ir juos sumontuoja kvalifikuotas rangovas pagal statybų taisyklių reikalavimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų taisykles ir nuostatas.

 Visiems Warmup termostatams, valdikliams ir jutikliams suteikiama 3 metų garantija.

Warmup DWS šildymo kabelis – Garantija visam gyvenimui

Warmup SPM šildymo kilimėliai – Garantija visam gyvenimui

Warmup DCM-PRO sistema – Garantija visam gyvenimui

Warmup PVC šildymo kilimėliai – 10 metų garantija

Warmup WIS šildymo kabelis – Garantija visam gyvenimui

Warmup WLFH folijos šildymo kilimėlis – 15 metų garantija

Garantija Visam Gyvenimui     15 Metų Garantija     10 Metų Garantija

 Visoms Warmup izoliacijos plokštėms suteikiama garantija 5 metams.

5 Metų Garantija

SafetyNet™ instaliavimo garantija

Mes buvome pirmasis prekės ženklas rinkoje, pasiūlęs „SafetyNet ™“ įrengimo garantiją mūsų šildymo laidams.

Jei diegdami ir prieš dengdami išlyginamųjų mišinių ar grindimis, sistema netyčia sugadinta, mes ją pakeisime nemokamai. „SafetyNet ™“ diegimo garantija netaikoma jokiam kitam pažeidimui, netinkamam naudojimui ar netinkamam įrengimui dėl netinkamų klijų ar grindų sąlygų, todėl klientui ar montuotojui gali būti taikoma viena nemokama pakaitinė sistema. Susisiekite su mumis per 30 dienų nuo prekės įsigijimo, kad suorganizuotumėte pakaitinį elementą, kuris bus išsiųstas.