Elektros energijos kainos nuolat kyla nuo 2022 m. pradžios, taip pat kaip ir būsto šildymo išlaidos. Suprantame, koks sunkus gali būti šis precedento neturintis kainų kilimas, todėl šiame vadove išnagrinėsime keletą idėjų ir naujų technologijų, kurios gali padėti sumažinti elektros suvartojimą ir anglies dvideginio išmetimą. Sužinokite:

  • Būdai, kaip pagerinti namų elektros energijos vartojimo efektyvumą
  • Kaip išmanusis termostatas gali padėti sutaupyti išlaidas
  • Dalykai, kuriuos galima padaryti, tam kad apsaugoti namus ateičiai  
  • Kaip grindų šildymas gali sumažinti sąnaudas

Ar padidės šildymo išlaidos?

Daugeliu atvejų taip. Išlaidos priklauso nuo vietovės, apskaitos sistemos ir tarifų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šias kainas ir jų reikšmę, susisiekite su elektros energijos tiekėju ir aptarkite esamą tarifą.

Kaip galima pagerinti namo energetinį naudingumą? 

Norint sumažinti didėjančių elektros energijos sąnaudų išlaidas, verta pasidomėti, kaip padidinti namų energijos vartojimo efektyvumą – taip sumažinsite energijos švaistymą, o kartu ir išlaidas.

Populiarus būdas padidinti namų energijos vartojimo efektyvumą – įrengti gerą izoliaciją. Gerai izoliavus sienas, grindis ir palėpę, šildymo sistemos skleidžiama šiluma lieka patalpoje, o šaltas oras iš lauko nepatenka į vidų. Dvigubo ir trigubo stiklo langai ir skersvėjų izoliacija taip pat apsaugo nuo žemos lauko temperatūros.

Šildymo sistemos atnaujinimas – dar vienas būdas gerokai sutaupyti energijos. Spindulinis grindų šildymas yra daug švaresnis ir efektyvesnis būdas šildyti namus, palyginti su tradicinėmis šildymo sistemomis. Namuose įdiegus Warmup grindų šildymą, visame name galima sutaupyti daugiau kaip 1621 kWh energijos per metus ir gauti nemažai papildomos naudos.

6ie WiFi termostatas

Sumažinkite elektros energijos suvartojimą naudodami išmanųjį termostatą 

Ieškote neatidėliotinų veiksmų išlaidoms sumažinti? Naudodami kelių zonų išmaniuosius termostatus šildymo sistemai valdyti galite sutaupyti daugiau energijos, palyginti su paprastais termostatais.

Warmup WiFi termostatai užtikrina, kad namai būtų šildomi reikiamu laiku ir reikiama temperatūra. Toks optimizuotas kelių zonų šildymas reiškia, kad šildomos tik konkrečios patalpos, kurios reikalauja šildymo, taip taupant energiją ir mažinant išlaidas. Mūsų 6iE WiFi termostatas turi išmaniojo telefono jutiklinį ekraną ir užtikrina intuityvų valdymą bei automatinį šildymo sistemos valdymą, kad būtų sumažintas energijos švaistymas. Ieškote ko nors paprastesnio? Element WiFi termostatas yra naujausia mūsų grindų šildymo valdymo naujovė, siūlanti visas mūsų išmaniąsias energijos taupymo funkcijas gražiame ir lengvai naudojamame dizaine.

Naudodami Warmup išmanųjį termostatą kartu su mūsų išmaniojo telefono programėle MyHeating galite sutaupyti šimtus eurų per metus.

Kaip apsaugoti būstą nuo kylančių kainų?

Jei domina ilgalaikiai sprendimai, kaip pagerinti būsto tvarumą ir apsisaugoti nuo tolesnio kainų kilimo, galima pasinaudoti įvairiomis galimybėmis.

Apsvarstykite galimybę įsirengti naują šilumos šaltinį, kuris naudotų atsinaujinančią energiją, pavyzdžiui, žemės ar oro šilumos siurblį, biomasės katilą arba saulės šiluminę sistemą, taip pat pagalvokite apie naujų saulės baterijų įrengimą, kurios veiktų kartu su elektros energijos baterijomis. Šių energijos taupymo priemonių įrengimas gali būti brangus, tačiau jos sumažins namų anglies dioksido pėdsaką ir gali sumažinti elektros kainų rinkos sutrikimų poveikį. Šiuo metu elektros energija vis dar yra brangesnė už dujas, tačiau energetikos sektoriui plėtojant daugiau mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų, taip gali būti ne visada.

Elektrinės grindų šildymo sistemos puikiai tinka naudoti kartu su saulės energija, jei norite atsisakyti nacionalinio energijos tinklo.

Sumažinkite šildymo sąnaudas naudodami grindų šildymą 

Namai, kuriuose įrengtas grindinis šildymas, yra komfortiškesni ir iki 40 % efektyvesni nei namai, kuriuose naudojamos centrinio šildymo sistemos. Tinkamai suprojektuotuose namuose, kuriuose įrengtos grindinio šildymo sistemos, galima išnaudoti spinduliavimo efektą, kuris šildo žmones, o ne tik orą. Tai reiškia, kad tokį patį šilumos pojūtį galima pasiekti esant žemesnei oro temperatūrai, todėl energijos nuostoliai sumažėja apie 10 %.

Kaip grindų šildymas padidina energijos vartojimo efektyvumą? 

Grindų šildymo sistemos naudoja spindulinio šildymo technologiją, kad patalpos būtų šildomos daug taupiau ir efektyviau. Spindulinis šildymas šildo patalpą nuo žemės paviršiaus ir tiesiogiai į patalpoje esančius daiktus ir žmones, priešingai nei centrinis šildymas, kuris daugiausia dėmesio skiria patalpos oro šildymui, todėl eikvojama daugiau energijos. Šios sistemos taip pat greitai įkaista ir veikia žemesnėje temperatūroje nei centrinio šildymo sistemos, tačiau išlaiko tą patį šilumos lygį, todėl joms reikia mažiau energijos, kad būtų pasiektas idealus komforto lygis. Ši efektyviai energiją naudojanti technologija taip pat gali gerokai sumažinti anglies dioksido pėdsaką jūsų namuose.

Pakeitus esamą centrinio šildymo sistemą grindiniu šildymu, anglies dioksido išmetimą būtų galima sumažinti beveik 1900 kg CO2 per metus. 

Jei norite mėgautis ilgalaikiu grindų šildymo taupymu, gaukite nemokamą pasiūlymą jau šiandien. Warmup grindų šildymo sprendimai tinka tiek renovacijos, tiek naujos statybos projektams, juos galima naudoti beveik su visomis grindų dangomis, juos paprasta įrengti ir naudoti.

Kaip įsigyti Warmup sistemą?

Tiesiog užpildykite trumpą pasiūlymo užklausos formą, nurodydami išsamią informaciją apie projektą, ir mes parodysime, kokia sistema idealiai atitinka reikalavimus ir kaip ją įsigyti. 

Užklausimas forma
Like this article? Share it with your friends.
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email